pozadí

O QuickGame

QuickGame je unikátní týmová hra, která prověří Vaši rychlost, hbitost, paměť, sílu, smysl pro spolupráci a pevnou vůli.

Sestavte tým z 2-6 osob a přijďte zdolat 11 výzev do tématické jeskyně. čím více osob v týmu, tím větší zábava. Kapacita herních prostor je 48 osob.

Quickgame slouží k zábavě, zlepšování kondice a překonání sama sebe. Ponořte se do světa zábavy a adrenalinu. Nejsme úniková hra/exit game, inspirovali jsme se TV show Ninja factor a Wipe out. Hra je postavena tak, aby si ji mohli zahrát a užít všechny věkové kategorie a nikdo se nemusel obávat neúspěchu - v každém úkolu je jen na vás jakou ze 3 obtížností si vyberte.  V areálu je k dispozici samoobslužný bar, šatny, sociální zařízení a sprchy.

 

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Dlouhodobě spolupracujeme se společností TUV, se kterou konzultujeme a vyvíjíme všechna naše zařízení.

 

Buďte rychlí a silní jako gepardi! Gepard je nejrychlejší suchozemské zvíře na naší planetě, může vyvinout rychlost okolo 100 km/h. Ovšem podstatně zajímavější je neuvěřitelná možnost měnit akceleraci, a to z něj činí jednoznačně jednoho z nejhbitějších savců v přírodě.

Těšíme se na Vaše výkony. Mrkněte na náš facebook a youtube, kde uvidíte více.

 


Již brzy se pro vás změníme v TEPfactor

Dluhopisy QuickGame - 5% p.a.

 

QuickGame chce expandovat do světa. Buďte součástí expanze a investujte do dluhopisů QuickGame!

  5% p.a.

3 roky

 v listinné podobě 

Jsme nové zábavní centrum pro každého, kdo se rád baví a má rád sport. QuickGame jsme prezentovali na Franchise Expo 2017 v Paříži a měli jsme velký úspěch.

Investuje do projektu, který má potenciál a budoucnost!

 

info@quickgame.com 

dluhopisy QuickGame