pozadí

O výzvě

QuickGame je unikátní týmová hra, která prověří Vaši fyzičku, smysl pro spolupráci a pevnou vůli.

Sestavte tým z 2-6 osob a přijďte zdolat 11 výzev do tématické jeskyně.

Kapacita je omezena. Současně však může hrát 48 osob.
Pokořte jednotlivé výzvy v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů! Vše je řízeno elektronicky.

Quickgame slouží k zábavě, zlepšování kondice a posouvání hranic. Nejsme úniková hra/exit game, inspirovali jsme se TV show Ninja factor a Wipe out. Hra je fyzicky náročná a věříme, že pro Vás bude zcela novou výzvou. Aby si ale mohli zahrát všichni, má každá výzva tři stupně obtížnosti. Čas běží, spolupracujte a dokážete to i vy. V areálu je k dispozici samoobslužný bar, šatny, sociální zařízení a sprchy.

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Dlouhodobě spolupracujeme se společností TUV, se kterou konzultujeme a vyvíjíme všechna naše zařízení.

Sestavte svůj tým a přijeďte překonat unikátní výzvu, kde zdoláváte jednotlivé úkoly za týmové spolupráce. Nasbírejte co nejvíce bodů za splnění úkolů a dostaňte se do síně slávy i Vy!

Buďte rychlí a silní jako gepardi! Gepard je nejrychlejší suchozemské zvíře na naší planetě, může vyvinout rychlost okolo 100 km/h. Ovšem podstatně zajímavější je neuvěřitelná možnost měnit akceleraci, a to z něj činí jednoznačně jednoho z nejhbitějších savců v přírodě.

Čím více osob v týmu, tím více bodů. Těšíme se na Vaše výkony. Mrkněte na náš facebook a youtube, kde uvidíte více.

Dluhopisy QuickGame - 5% p.a.

 

QuickGame chce expandovat do světa. Buďte součástí expanze a investujte do dluhopisů QuickGame!

  5% p.a.

3 roky

 v listinné podobě 

Jsme nové zábavní centrum pro každého, kdo se rád baví a má rád sport. QuickGame jsme prezentovali na Franchise Expo 2017 v Paříži a měli jsme velký úspěch.

Investuje do projektu, který má potenciál a budoucnost!

 

info@quickgame.com 

dluhopisy QuickGame